KURUMSAL
SON DUYURULAR
![Seçimli ve Tüzük Değişikliği içeren Olağanüstü Genel Kurul Toplantı Duyurusu](https://www.legadder.org/imgs/70x55x2/duyuru.png)
Seçimli ve Tüzük Değişikliği içeren Olağanüstü Genel Kurul Toplantı Duyurusu
05 Nisan 2024![Dernek Üyelerimizin 2024 Üye Aidat Ödemeleri Başlamıştır.](https://www.legadder.org/imgs/70x55x2/uyeduyuru.png)
Dernek Üyelerimizin 2024 Üye Aidat Ödemeleri Başlamıştır.
01 Ocak 2024![Ertelenen Seçimli ve Tüzük Değişikliği İçeren Olağanüstü Genel Kurul Toplantı Duyurusu](https://www.legadder.org/imgs/70x55x2/duyuru.png)
Ertelenen Seçimli ve Tüzük Değişikliği İçeren Olağanüstü Genel Kurul Toplantı Duyurusu
01 Mayıs 2023![22 Şubat 2022 Basın Açıklaması](https://www.legadder.org/imgs/70x55x2/basin_1_4.png)
22 Şubat 2022 Basın Açıklaması
22 Şubat 2022![12 Mayıs 2022 Basın Açıklaması](https://www.legadder.org/imgs/70x55x2/basin_1_4.png)
12 Mayıs 2022 Basın Açıklaması
22 Şubat 2022![Kayseri Valimiz Sayın Gökmen Çiçek Bey\'e resmi ziyaret gerçekleştirilmiştir.](https://www.legadder.org/imgs/950x534x2/res1_2.jpg)
Kayseri Valimiz Sayın Gökmen ÇİÇEK Bey'e resmi ziyaret gerçekleştirilmiştir.
Kısa adı LEGADDER olan Lider Eğitimcileri, Gönüllüleri ve Akademisyenleri Destekleme Derneği Başkanımız Gökhan ARIKAN ve beraberindeki Yönetim Kurulu üyelerimiz, Kayseri Valimiz Sayın Gökmen ÇİÇEK Bey'e resmi ziyaret gerçekleştirmişlerdir. Derneğimizin yapılanma süreçleri, halihazırda gerçekleştirilmekte olan çalışmaları ve ilerleyen zamanlarda uygulamaya konulması planlanan projelerle ilgili kendilerine bilgiler verilmiştir. Ziyarette Derneğimiz ile Valiliğimiz iş birliğinde gerçekleştirilebilecek çalışmalar hakkında görüş ve öneriler paylaşılmıştır. Sayın Valimizin devam eden çalışmalara gösterdiği ilginin ve yapılacak olan çalışmalara vereceği desteğin derneğimizin gelecekteki çalışmalarına yön vereceğine gönülden inanıyoruz.
Sayın Valimiz Gökmen Çiçek Bey’e, derneğimize ve Yönetim Kurulu üyelerimize göstermiş olduğu yakın ilgiden ve nazik kabullerinden dolayı teşekkür ederiz.