KURUMSAL
SON DUYURULAR
![Seçimli ve Tüzük Değişikliği içeren Olağanüstü Genel Kurul Toplantı Duyurusu](https://www.legadder.org/imgs/70x55x2/duyuru.png)
Seçimli ve Tüzük Değişikliği içeren Olağanüstü Genel Kurul Toplantı Duyurusu
05 Nisan 2024![Dernek Üyelerimizin 2024 Üye Aidat Ödemeleri Başlamıştır.](https://www.legadder.org/imgs/70x55x2/uyeduyuru.png)
Dernek Üyelerimizin 2024 Üye Aidat Ödemeleri Başlamıştır.
01 Ocak 2024![Ertelenen Seçimli ve Tüzük Değişikliği İçeren Olağanüstü Genel Kurul Toplantı Duyurusu](https://www.legadder.org/imgs/70x55x2/duyuru.png)
Ertelenen Seçimli ve Tüzük Değişikliği İçeren Olağanüstü Genel Kurul Toplantı Duyurusu
01 Mayıs 2023![22 Şubat 2022 Basın Açıklaması](https://www.legadder.org/imgs/70x55x2/basin_1_4.png)
22 Şubat 2022 Basın Açıklaması
22 Şubat 2022![12 Mayıs 2022 Basın Açıklaması](https://www.legadder.org/imgs/70x55x2/basin_1_4.png)
12 Mayıs 2022 Basın Açıklaması
22 Şubat 2022![LEGADDER Genel Kurulu Gerçekleştirildi.](https://www.legadder.org/imgs/950x534x2/sitehaberresmi2_1.jpg)
"Güçlü Gelecek Eğitimle Gelecek" vizyonuyla şekillenen LEGADDER, lider Eğitimci, Akademisyen ve Eğitim Gönüllülerinden oluşan sivil toplum yapılanmasının adı oldu, sahaya, alana umut oldu. LEGADDER, alana katkı sunacak yenilikçi çalışmalarla eğitim sistemine ışık tutarak farklı bir bakış açısı kazandıracaktır. Bu bağlamda ortaya çıkacak farklılıkların zenginliğini yansıtan eğitim meşalesinin ışığıyla Ülkemizin dört bir yanını aydınlatacak, güçlü yarınların mimarları olan öğrencilerimize ulaşacaktır. Çalışmalarıyla alana Liderlik eden eğitimci, akademisyen ve eğitim paydaşlarını ortak bir platformda bir araya getirerek, ortak aklın bilimsel temeller üzerinde ortaya çıkarılması önceliğimizdir. Öznesi İnsan ve Güçlü Türkiye Geleceği olan LEGADDER, bir eğitimci-akademisyen ve gönüllü hareketidir.
Ulusal ve uluslar arası ölçekte teşkilatlanmasını devam ettiren LEGADDER, sahada ve akademide yenilikçi çalışmalarla fark yaratan eğitim gönüllülerinden oluşan, gerek siyasetten ve baskı odaklarından uzak durarak gerekse tüm toplumsal yapılanmalara ve kesimlere eşit mesafede kalarak güven tesis eden, eğitimin dönüştürücü toplumsal gücüne inanan, bu gücü sadece Ülke menfaatleri doğrultusunda toplumsal yaşama kazandıran, sahayla akademiyi bir araya getirecek gönüllüler hareketi olarak çalışmalarına devam etmektedir.
Eğitime dair söyleyecek sözü olan, eğitim sistemimiz için değer üretme gayretinde olan, "Güçlü Gelecek Eğitimle Gelecek" vizyonuna paydaş olan tüm eğitim gönüllülerini aramıza katılmaya davet ediyoruz.